Оновлення глобального історичного шару 1853 року

Додані нові листи, які покривають Каховське водосховище, а також приєднана локація Верхнього Рогачика. Окремо додано лист в районі Кривого Рогу. Таким чином наразі шар має охопення:

Продовження

Нові локації: Верхній Рогачик, Республіканець, Покров

Розформована локація Херсону: додані окремі локації з центром у с. Верхній Рогачик та Республіканець Херсонської області. Також розформовано локацію Нікополя з відокремленням локації Покров:

Продовження

Нові локації: Нововоронцовка, Зеленодольськ та околиці

Локація Нікополя була розформована – від неї окремими локаціями з’явилися нові з центрами у м. Зеленодольськ Дніпропетровської області та смт. Нововоронцовка Херсонської області:

Продовження

Плани Генерального межування Катеринославського повіту 1821 року

Це глобальний шар є спільним у локаціях Кам’янського, Дніпра, Микільськго-на-Дніпрі, Марганця, Нікополя, Олександрополя:

Продовження

Супутниковий знімок Дніпропетровська 1979 року у статичному вигляді

Знімок 11 травня 1979 року знятий під великим кутом, тому є сенс представити його і в статичному вигляді без прив’язки. Зображення було розвернуто на -105° під положення супутника у момент зйомки – так зображення стає більш інформативним

Масив Перемога
Продовження

Дніпропетровськ, Новомосковськ та околиці на супутниковому знімку 24 грудня 1963 року

Ранні місії супутникової розвідки не могли похизуватися високодеталізованими знімками, тому цей знімок середньої деталізації. Але за рахунок чистого зимового повітря та сніжного покрову деталізація набагато краща ніж аналогічні серії, наприклад 1962 року:

1963 - 1962
Продовження

Дніпро: новий шар 28.08.1941

Шар складається з 7-ми файлів – шість середнього масштабу (1:12800) і один великого (1:35000). Зона покриття охоплює центральну частину міста в невеликій деталізації, а також Амур, Кам’янку та частину промзони правого берега у великій деталізації:

Продовження