Кривий Ріг на аерофотознімках серпня 1943 року

Значно розширився історичний шар, помічений в панелі датою 1943-08-03. До цього шар складався з трьох знімків, які покривали території Карачунівського водосховища та центр Кривого рогу. Наразі він складається з 12-ти знімків середнього масштабу, які тепер покривають місто від центру на південь

Продовження

ЧАЕС і Прип’ять: супутниковий знімок 2 жовтня 1984 року

Локація Чорнобиля продовжує розвиватись, поповнюючись новими цікавими і рідкісними матеріалами. На цей раз в архіві Департаменту геологічної розвідки США було придбано один з останніх розсекречених на даний момент супутникових знімків. Більше того – це остання місія (1219-3) програми KH-9 Hexagon. Далі ще були програми супутникової зйомки, але на даний момент вони ще офіційно засекречені.

Фрагмент знімка повністю охоплює ЧАЕС, місто Прип’ять, водойму-охолоджувач станції та декілька селищ навколо:

Продовження

ЧАЕС і Прип’ять: нові шари 2007, 2013, 2016 та 2017 років

Щоб зафіксувати динаміку змін в районі четвертого енергоблока у період будівництва нової арки-укриття були додані чотири історичні шари у локації Чорнобиля:

Продовження

Великий Луг: план Кам’янко-Дніпровського та Нововоронцовського районів 1953 року

Як це часто трапляться з подібними документами – їх буквально дістають з макулатури на смітнику. Що в прямому сенсі і зробив користувач сайту, який побажав залишитися неназваним. Це не перша його допомога з файлами для локації Великий Луг: він також надав для проекту більше десятка файлів аерофотознімків 1943 року, частина яких вже прив’язана, частина планується.

Додані два плани: Кам’янко-Дніпровського і Нововоронцовського району, а також (верхнім шаром на цьому плані) план селища Благовіщенка Кам’янко-Дніпровського району. Документи датовані березнем 1953 року. Територія покриття планами на карті OSM:

Продовження

Прип’ять: нові історичні шари

У локацію Чорнобильської Зони додано два дуже цікавих історичні шари з аерознімком міста Прип’ять приблизно 1990 року та дуже точним планом перспективної забудови міста 1983 року. Коротко про оновлення у релізі.

Продовження

Дніпро, Кам’янське: нові історичні шари 2010, 2017 років

Продовжуємо для зручності зберігати на сервері OldMaps супутникові знімки сервісу Google 2000-2010-х років. Локації Дніпра та сусіднього Кам’янського поповнилися новими шарами, про це коротко у релізі.

Додам, що ці оновлення стали можливими завдяки технічній допомозі користувача Andrey Woland.

Продовження

Дніпро, Кам’янське, Черкаси: додані супутникові знімки 2003-2015 років

У відповідних локаціях додані нові історичні шари з кольоровими супутниковими знімками і ортофото.

Короткий огляд нижче.

Продовження

Локація Дніпро: Карта Катеринослава та околиць 1882 року

Доволі точна, детальна і цікава карта-одноверстовка. Несправедливо була обділена увагою, хоча відома доволі давно. Покриває весь Катеринослав, південні, південно-західні і західні околиці:

Продовження