ЧАЕС і Прип’ять: супутниковий знімок 2002 року

Перший кольоровий супутниковий знімок Google, опублікований в сервісі Google Maps. Наразі доступний тільки в десктопній версії Google Earth Pro. Я витягнув невеликий фрагмент зі станцією і містом Прип’ять. Дата зйомки – 27.07.2002:

Продовження

Дніпро: оновлення шару 9 червня 1944 року

Цей історичний шар з’явився ще до запуску OldMaps. На етапі розробки проекту я завантажив три шари, щоб продемонструвати інтерфейс і функціонал сайту художній раді програми “Культурна столиця” під час захисту проекту для отримання гранту для його запуску. Одним з трьох історичних шарів був шар 9 червня 1944 року, в процесі прив’язки якого з’явилася дуже цікава деталь…

Продовження

Оновлення шару 5.04.41 у локаціях Марганця і Нікополя

Серія збільшилася ще на шість знімків: п’ять додано на північний схід у бік Томаківки і один на захід – до сел. Гранітне:

Продовження

Дніпро: супутниковий знімок 23.02.2002

Це перший кольоровий супутниковий знімок нашого міста, датований 23 лютого 2002 року, який був опублікований сервісом Google приблизно у 2004 році. Тоді звичайний користувач вперше детально побачив Дніпропетровськ на супутникових знімках – я добре пам’ятаю своє захоплення від побаченого, годинами вивчав ці зображення…

Продовження

Марганець: новий шар 15.08.1941

В локації Марганця додано п’ятий історичний шар, який складається з трьох аерофотознімків: два малого і один великого масштабу, який є підосновою:

Продовження

Дніпро: оновлення шару 6 квітня 1941 року

Оновив один з перших історичних шарів на сайті – довоєнна серія аерознімків 6 квітня 1941 року. Підбираючи знімки для шару, ми з Сергієм Чигвінцевим хотіли охопити максимум територій, уникаючи при цьому великих нахлестів знімків один на одного, а враховуючи ще й обмежений бюджет – шар вийшов з п’яти знімків і невеликим пробілом в районі Мерефо-Херсонського мосту. На щастя, Олексій Адамчик викупив знімок, якого бракувало і тепер ми маємо повноцінну серію, яка проходить полосою від Ігрені до сучасних масивів Червоний Камінь, Покровський, Парус:

Продовження

Оновлення шару 28.08.1943: Новомосковськ, Орлівщина

Продовжується збільшення шару 28 серпня 1943 року дякуючи Сергію Чигвінцеву, співавтору проекту. Він за власні кошти придбав ще два знімки, які покрили територію сучасних Новомосковська та Орлівщини – вперше ці території видно но аерознімках 40-х.

Нові знімки шару виділені жовтим:

Продовження

Оновлення шару 28.08.1943 у локації Дніпра

Нагадаю, це ініціатива Сергія Чигвінцева, який за власні кошти замовляє нові аерознімки для історичного шару 28 серпня 1943 року. Наразі шар складається вже з 14 знімків великого масштабу, два нових, які придбав Сергій, покрили територію сучасних масивів Тополя, Перемога, Придніпровський, селища Авіаторське, Старі Кодаки (виділено жовтим):

Продовження

Дніпро: оновлення шару 28.08.1943

Це перший етап оновлення одного з найбільших історичних шарів з аерознімками у локації Дніпра 28 серпня 1943 року. За ініціативи співавтора проекту Сергія Чигвінцева на першому етапі до шару, де вже було прив’язано сім великомасштабних аерофотознімків, додано ще п’ять – два у бік Підгороднього і три у бік Кам’янського:

Продовження