Нова локація: Канів та Канівське водосховище

Локація на старті має два історичних шари 1943 ті 1982 років. Шар, датований 26.09.1943 р. частково покриває аерознімками території, які сьогодні затоплені водами Канівського водосховища від Каніва до Києва:

Продовження

Супутниковий знімок Кривого Рогу 2003 року

Точна дата 19.08.2003. Це перший кольоровий знімок цієї місцевості, який був доступний у сервісі Google Maps. Раніше він доступний у статичному вигляді тільки у сервісі Google Earth. На прохання місцевих любителів історії, прийнято рішення додати знімок на наш сервер і прив’язати його точками координат.

Дивіться панель історичних шарів локації – там з’явився новий шар.

Охоплює знімок не все місто. Для розуміння файл накладено на топографічну карту:

Продовження

Нова локація: Тернопіль. Аерознімки квітня 1944 року

На старті локація має поки один історичний шар, який складається з двох аерознімків різного масштабу. Великомасштабний знімок з малою деталізацією покриває повністю все місто, знімок малого масштабу з великою деталізацією покриває район центру міста:

Продовження

Каховське море. Супутниковий знімок 28.09.2023

У меморіальну локацію “Великий Луг” додано новий історичний шар малої деталізації із супутниковим знімком 28 вересня 2023 року. Загальне покриття територій знімком:

Продовження

ПГМ Павлоградського та Верхньодніпровського повіту 1821 року

Великі фрагменти відомих планів Генерального межування додані до вже існуючих у прив’язці планів Катеринославського та Новомосковського повіту. Таким чином цей глобальний історичний шар з’явився у панелях шарів локацій Верньодніпровська, Павлограда, Петропавлівки, Синельникове, Софіївки та Кривого Рогу.

Продовження

Карта Шуберта (“трьохверстовка”) 1875 року. Дніпропетровська область

Відома всім карта тепер у прив’язці на OldMaps. Велике охоплення цього глобального історичного шару дозволяє додати його у панель шарів локацій: Дніпро, Кам’янське, Верхньодніпровськ, Кременчук, Новомосковськ, Павлоград, Петропавлівка, Просяна, Синельникове, Микільське-на-Дніпрі, Олександропіль, Софіівка, Кривий Ріг, Зеленодольськ, Нововоронцовка, Нікополь, Марганець, Покров та Великий Луг:

Продовження

План Генерального Межування Новомосковського повіту 1821 року

Оновлено глобальний історичний шар з ПГМ 1821 року у всіх локаціях, які він охоплює. До цього це був Катеринославській повіт, наразі додано другу частину цих відомих карт – Новомосковський повіт (обведено червоним):

Продовження