Цей супутниковий знімок Google доступний лише в десктопній версії програми Google Earth Pro, у веб-версії Google-карт його вже нема. Це одна з причин прив’язати його на OldMaps – щоб він також був доступний у Веб-версії. Ну і з тих пір пройшло вже 16 років, тому цей шар також вже можна вважати історичним.
Зона охоплення шаром:
![](https://oldmaps.dp.ua/blog/wp-content/uploads/2022/08/2006-all-1024x646.jpg)
Порівняємо новий історичний шар 2006 року з сучасним супутниковим знімком.
У 2006 році повним ходом будується Дніпро-Арена:
![](https://oldmaps.dp.ua/blog/wp-content/uploads/2022/08/image-1024x558.png)
Ще навіть не розпочалося будівництво ТЦ Апполо:
![](https://oldmaps.dp.ua/blog/wp-content/uploads/2022/08/image-1-1024x545.png)
В процесі будівництва Мост-Сіті – добудовується башта апартамент-центру:
![](https://oldmaps.dp.ua/blog/wp-content/uploads/2022/08/image-2-1024x548.png)
Стара “Слов’янка”. Через три роки вона вщент згорить:
![](https://oldmaps.dp.ua/blog/wp-content/uploads/2022/08/image-3-1024x548.png)
Будується район “Золоті ключі”:
![](https://oldmaps.dp.ua/blog/wp-content/uploads/2022/08/image-4-1024x547.png)
На Перемозі добре видно недобудований універмаг:
![](https://oldmaps.dp.ua/blog/wp-content/uploads/2022/08/image-5-1024x548.png)
Цей універмаг досить рідко трапляється на світлинах, але на фото Олександра Козіка 1995 року його добре видно:
![](https://oldmaps.dp.ua/blog/wp-content/uploads/2022/08/IMG20220723164557-1024x625.jpg)
І будинок 127 по Мандриківській ще цілий…
![](https://oldmaps.dp.ua/blog/wp-content/uploads/2022/08/image-6-1024x547.png)
Дякую Патронам Івану та Сергію Солянику за підписку на Patreon. Вони побачили цей новий історичний шар 2006 року раніше за всіх, тому що з підпискою у них була можливість тестувати цей шар разом зі мною.
Також допомогти проекту можна іншими способами. На ваші донати (поділюся радістю) мені вдалося придбати більш потужну оргтехніку, без якої робота з такими документами майже неможлива. Тепер у мене є можливість оновлювати проект швидше і частіше. Дуже дякую усім за участь у розвитку OldMaps та інших моїх проектів!