Нова локація: Хорол та околиці

Локація на даний момент складається з трьох історичних шарів 1943, 1967, 1973 років та двох карт OSM. Охоплення історичними шарами відносно міста показано на схемі нижче:

Для нових користувачів коротка інструкція.

Це окрема локація на проекті OldMaps із власним набором історичних шарів. На екрані дві синхронізовані карти, тобто у центрі кожної карти одне і теж місце у той чи інший рік. Перемикаються історичні шари по клику на піктограму зверху праворуч кожної карти (1), дата або назва шару позначені праворуч знизу (2), режим однієї карти ліворуч під меню (3). Перехід в інші подібні локації на території України і меню розділ “Локації”:

Коротко про наявні на даний момент історичні шари.

1943-11-06 (1943-10-03)

Складається з двох аерознімків 6 листопада та 3 жовтня 1943 року. І хоч зазвичай знімки з різними датами публікуються як окремі історичні шари, було вирішено об’єднати їх в один, так як різниця дат не дуже велика і місцевість за цей час майже не змінилася. Знімки різного масштабу, відповідно різної деталізації – середньої та високої. Для великомасштабного знімка максимальний зум 17 рівнів, на маломасштабному – максимальний, 18-й. Знімки охоплюють все місто і передмістя навколо. Знімки з власної колекції надав для проекту Віталій Камозін, дуже дякуємо за ініціативу. Джерело матеріалів: Національний архів Сполучених Штатів Америки (U.S. National Archives)

Перехід до перегляду шару по клику на зображення:

1967-11-08

Супутниковий знімок середньої деталізації, максимальний зум обмежений 16 рівнем. Охоплює все місто і передмістя навколо. Джерело матеріалів: архів Департаменту геологічної розвідки США (U.S. Geological Survey Department of the Interior):

1973-03-26

Знімок високої деталізації, але охоплює тільки північну частину міста і околиці. Максимальний рівень зуму – 17. Джерело матеріалів: архів Департаменту геологічної розвідки США (U.S. Geological Survey Department of the Interior):


Буду вдячний за підтримку проекту – це і придбання нових матеріалів і додатковий стимул для автора. Для зручності я додав проект OldMaps до ще однієї донат-платформи Buy Me a Coffee. Підписники там і на Patreon мають доступ до матеріалів раніше за всіх, вони тестують зі мною нові прив’язані карти, отримують додаткові плюшки у вигляді оригіналів файлів. Також проект можна підтримати іншими способами. Дякую, що користуєтесь.

Але в першу чергу підтримуйте ЗСУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *