Додано два історичних шари періоду перших місяців після аварії.
Перший шар це супутниковий знімок, датований наступним днем після аварії – 27 квітня 1986 року. Покриття невелике – проммайданчик 3-го та 4-го енергоблоку:
(перехід до інтерактивного перегляду по клику на зображення)
![](https://oldmaps.dp.ua/blog/wp-content/uploads/2024/01/image-23-1024x546.png)
Також цей знімок доступний у режимі статичного перегляду:
![](https://oldmaps.dp.ua/blog/wp-content/uploads/2024/01/image-27-1024x563.png)
Другий знімок датований 17 травня 1986 року. Знімок знятий під дуже великим кутом, тому при прив’язці він візуально сильно деформувався в перспективу:
![](https://oldmaps.dp.ua/blog/wp-content/uploads/2024/01/image-24-1024x550.png)
Насправді такі знімки майже неможливо коректно прив’язати, тому при інтерактивному перегляді можуть спостерігатися великі похибки. Більш інформативним цей шар буде у статичному режимі перегляду, без прив’язки. Власне, у цьому режимі аерознімок доступний також:
![](https://oldmaps.dp.ua/blog/wp-content/uploads/2024/01/image-25-1024x543.png)
У панелі історичних шарів поруч з новими шарами з’явилася відповідна навігація:
![](https://oldmaps.dp.ua/blog/wp-content/uploads/2024/01/image-28-1024x603.png)
Буду вдячний за підтримку проекту – це і придбання нових матеріалів і додатковий стимул для автора. Незабаром також потрібно проплачувати великий об’єм хостингу. Для зручності я додав проект OldMaps до ще однієї донат-платформи Buy Me a Coffee. Підписники там і на Patreon мають доступ до матеріалів раніше за всіх, вони тестують зі мною нові прив’язані карти, отримують додаткові плюшки у вигляді оригіналів файлів. Також проект можна підтримати іншими способами. Дякую, що користуєтесь.
Але в першу чергу підтримуйте ЗСУ.