Точна дата: 6 вересня 1977 року. Фрагмент покриває повністю все місто і частину околиць:

Точна дата: 6 вересня 1977 року. Фрагмент покриває повністю все місто і частину околиць:
Намальовані “від руки” плани складені доволі точно, хоча в деяких місцях невеликі похибки все ж таки є – через це зображення у цих місцях трохи викривлено. Але головне на цих планах – це інформаційна складова
Знімок перших місій, коли деталізація була не на вищому рівні. Але це поки єдине, що наразі доступно і навіть не дивлячись на середню деталізацію зображення – знімок дуже інформативний. Фрагмент знімка покриває три локації, відповідно дата 1964-10-21 з’явилася в панелі шарів цих локацій.
Загальне покриття:
Неймовірно деталізована, точна і красива карта додалась окремим шаром у локації Кривий Ріг. Складена на топографічній основі 1898 року і охоплює майже всю територію Кривого рогу:
Уважний користувач, заходячи на сайт впродовж декількох останніх тижнів, міг помітити деякі зміни в інтерфейсі карт. Зміни дійсно відбувалися: поступово оновлювалися сторінки локацій, з’являлися нові функції, інтерактивними картами ставало користуватися зручніше. Все це було процесом поступового впровадження глобального оновлення проекту, який наразі повністю завершено. У цьому релізі я розкажу і покажу всі деталі оновлення, порівняю їх з попередньою версією – щоб наочно побачити різницю.
ПродовженняВсе почалося майже п’ять років тому, коли з’явилася ідея робити окремі локації на OldMaps (на старті проекту орієнтація була тільки на м. Дніпро). І перша окрема локація була Нікополь зі знімком 1943 року. Потім почали з’являтися знімки поруч і саме на цих перших знімках вперше було видно місцевість, яку затопили водами Каховського моря. Згодом з’явилася ідея зробити глобальне покриття всієї території Каховського моря, щоб побачити легендарний Великий Луг, яким він був до затоплення…
Дуже детальний і інформативний план міста, масштабу 1:20000, актуалізований німцями у 1941 році на основі радянських карт 1934 року. Вручну позначені назви вулиць і проміжно номери будинків. Також позначені трамвайні лінії, станом на 1941 рік. Карта кольорова:
Цікава карта в колекцію локації Дніпра. Свого часу, я так розумію, висіла в кабінетах “Дніпроцивілпроекту”